Pracujemy na terenie Warszawy i okolic || pon-pt 10:00-17:00

naprawa dachu

Szybko i skutecznie naprawimy przeciek dachu

Na wykonane przez nas naprawy dachu udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Naprawa i remont dachu

Szybko i skutecznie zlokalizujemy uszkodzenie i naprawimy miejsce przecieku. Naprawiamy lub wymieniamy uszkodzone miejsca poszycia dachu. Zajmujemy się naprawą większości dostępnych na rynku rodzajów pokryć dachowych. Do napraw używamy wyłączenie najlepszych materiałów oraz narzędzi i pracujmy z niezwykłą starannością dbałością o szczegóły, a na nasze naprawy udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Obsługujemy domy jednorodzinne, wielorodzinne, hale przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budynki biurowe. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami i wspólnotami mieszkaniowymi.

Obszarem naszej działalności jest Warszawa i okoliczne miejscowości.

Dlaczego jest to takie ważne?

Przeciek dachu jest niepożądanym zdarzeniem, które - w zależności o rozmiaru - może niekorzystnie wpłynąć na kondycję całego domu. Dlatego warto zadbać o to, aby każdy zauważony przeciek możliwie szybko został usunięty. Ponadto przynajmniej raz na pięć lat powinno się wykonać przegląd dachu, prowadzonym pod kątem ewentualnych uszkodzeń poszycia dachu lub zużytych i zniszczonych elementów poszycia dachu.
Potrzebujesz naprawy dachu w Warszawie - skontaktuj się z nami.